NEMOKAMAS GRĄŽINIMAS:

Netikusias prekes galite grąžinti per 14 dienų nuo prekių pristatymo dienos ir atgauti sumokėtus pinigus. Pildyti prekių grąžinimo formą galite čia.

Prekių grąžinimas KRISTI ANDRESS mados namuose (Kurpių 25-2, Kaunas):

Prekių grąžinimas per LP Express siuntų tarnybą:

*Kainos gali keistis atsižvelgiant į tuo metu galiojančius partnerių pasiūlymus.

Pažymėtina, jog galite grąžinti visas KRISTI ANDRESS parduodamas prekes, išskyrus LR Civilinio kodekso 6.22810 straipsnio 2 dalyje numatytas išimtis (pvz., negalėsite grąžinti prekių, kurios yra netinkamos grąžinti dėl sveikatos apsaugos ar higienos priežasčių; ar yra pažeistomis etiketėmis).

Remiantis Civilinio kodekso 6.363 straipsnio 8 dalimi, pažymime, kad pirkėjas neturi teisės nutraukti sutarties, jeigu daikto trūkumas yra mažareikšmis.

Pirkėjui atsisakant prekės pirkimo-pardavimo sutarties, Pirkėjui grąžinamos visos jo sumokėtos sumos, įskaitant Pirkėjo sumokėtas prekės pristatymo išlaidas. Tačiau, kaip numatyta Lietuvos Respublikos civilinio kodekso CK 6.22811 str. 3 d., Pardavėjas neprivalo grąžinti vartotojui papildomų išlaidų, kurios susidarė dėl to, kad vartotojas aiškiai pasirinko kitą negu verslininko pasiūlytas pigiausias įprastinis pristatymo būdas.