Menu
Your Cart
Naršydami „KristiAndress.eu” el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos

SIDABRINIAI AUSKARAI "KAMANĖS"

SIDABRINIAI AUSKARAI "KAMANĖS"
SIDABRINIAI AUSKARAI "KAMANĖS"
SIDABRINIAI AUSKARAI "KAMANĖS"
SIDABRINIAI AUSKARAI "KAMANĖS"
SIDABRINIAI AUSKARAI "KAMANĖS"
119.00€
Be PVM: 98.35€
  • Sandėlys: Yra pardavime
  • Modelis: KA21AU02

Galimi pasirinkimai

Aprašymas

Sidabriniuose "Kamanės" auskaruose susipina šiuolaikiškumas ir romantika. Lenktas stilizuotas Kristi Andress logotipas suteikia modernizmo įspūdį. Tuo tarpu kamanės prideda jiems romantiškumo dvelsmą. Dizainerė Kristina Kalinauskaitė jau niekam nepaslaptis į savo kūrybą mėgsta įpinti geras reikšmes turinčius simbolius. Kamanė yra bendruomeniškumo, darbštumo ir asmeninės galios simbolis. Auskarai gaminami iš 925 sidabro ar padengto 24K auksu. Į pakuotę įeina Kristi Andress firminė balta magnetinė dėžutė su medvilniniu maišeliu, audeklu skirtu sidabro priežiūrai ir vardo kortele – todėl tai puikus pasirinkimas dovanai.

Sudėtis ir priežiūra:

925 sidabras

24K auksu dentas 925 sidabras

Tinkamai prižiūrimi sidabro papuošalai tarnaus ilgai. Sidabrinius papuošalus visada laikykite papuošalų maišelyje arba papuošalų dėžutėje, sausoje vietoje, apsaugotoje nuo drėgmės. Patariame laikykite toliau nuo kitų dirbinių, tai sumažina įbrėžimų, pažeidimų ir nešvarumų riziką. Paprastas valymas tam skirta servetėle gali padėti jūsų sidabrui išlikti blizgiam.

Dydžių lentelė:

Plotis: 18mmm

Ilgis: 16mm

Žymės: sidabaras , auksas , auskarai