Menu
Your Cart
Naršydami „KristiAndress.eu” el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos

Apie Kristi Andress

„Kristi Andress“- modernus mados prekės ženklas sukurtas šiuolaikiškam žmogui. Prekės ženklo DNR sudaro nesenstančios klasikinės formos jungiamos su romantišku lengvumu ir žaismingomis detalėmis. Drabužių ir aksesuarų iškirtinumą garantuoja inovatyvios dekoravimo technikos ir ypatingas dėmesys siuvimo meistriškumui ir unikalioms medžiagoms.

Prekės ženklo įkūrėjai – Kristina Kalinauskaitė ir Andrius Sergejenko (1981-2022).

Kristina Kalinauskaitė, Vilniaus dailės akademijos magistrantė, profesinį kelią pradėjusi pergalėmis tarptautiniuose jaunųjų dizainerių konkursuose, o savo kaip ryškios mados kūrėjos vardą įtvirtinusi ilgamečiu darbu, įsimintomis kolekcijomis ir daugkartiniu pripažinimu Lietuvoje bei tarptautiniu mastu.

Prie „Kristi Andress“ esminių principų sukūrimo ženkliai prisidėjęs Kristinos vyras Andrius Sergejenko buvo „Savile Row Academy. London“ dėstytojas, vienas garsiausių lietuvių bespoke kostiumo meistrų, į Lietuvą ir Baltijos šalis atvežęs Savile Row Bespoke siuvimo technologiją bei kultūrą.

KRISTI ANDRESS mados namai sukurti 2006 metais ir iki šiol klientams siūlo atpažįstamo braižo aukščiausios kokybės drabužius bei aksesuarus, kuriuose dera kūrybiškumas ir šimtmečių siuvimo tradicijos, modernumas ir universalumas.

KRISTI ANDRESS yra kvietimas ŠVĘSTI GYVENIMĄ! #CelebrateLife

KRISTI ANDRESS LEGENDA