Menu
Your Cart
Naršydami „KristiAndress.eu” el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos

Apie Kristi Andress

„Kristi Andress“- modernus mados prekės ženklas sukurtas šiuolaikiškam žmogui. Prekės ženklo DNR sudaro nesenstančios klasikinės formos jungiamos su romantišku lengvumu ir žaismingomis detalėmis. Drabužių ir aksesuarų iškirtinumą garantuoja inovatyvios dekoravimo technikos ir ypatingas dėmesys siuvimo meistriškumui ir unikalioms medžiagoms.

Už prekės ženklo slypi dviejų talentingų dizainerių šeimos tandemas:

Kristina Kalinauskaitė, Vilniaus dailės akademijos magistrantė, pelniusi daugybę pergalių tarptautiniuose jaunųjų dizainerių konkursuose;
ir jos vyras Andrius Sergejenko, „Savile Row Academy. London“ dėstytojas, geriausias Pabaltyjo šalyse vyriškų klasikinių drabužių meistras, atvežęs į Pabaltijo šalis Savile Row Bespoke siuvimo technologiją.

Šių dviejų talentų suvienytos jėgos išaugo KRISTI ANDRESS ženklą ir 2006metais buvo įkurti KRISTI ANDRESS mados namai. Namai, kuriuose drabužis gimsta iš KRISTI meninio įkvėpimo ir ANDRESS fukcionalumo formulių: iš JOS kūrybiškumo ir nuojautos ir JO šeimos šimtmečio siuvimo tradicijų. Nuo jų abipusio noro kurti modernų, universalų, nesenstantį, nuo ryto iki vakaro tinkamą stilių šiuolaikiniams kosmopolitams.

KRISTI ANDRESS yra kvietimas ŠVĘSTI GYVENIMĄ! #CelebrateLife

KRISTI ANDRESS LEGENDA