Menu
Your Cart
Naršydami „KristiAndress.eu” el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos

Grąžinimo politika

GRĄŽINIMO TAISYKLĖS:

Netikusias prekes galite grąžinti per 14 dienų nuo prekių pristatymo dienos ir atgauti sumokėtus pinigus. Pildyti prekių grąžinimo formą galite čia.

Prekių grąžinimas KRISTI ANDRESS mados namuose (Kurpių 25-2, Kaunas):

  • Pateikus prekes kartu su užpildyta grąžinimo forma, piniginės lėšos bus grąžinamos pagal užsakymo apmokėjimo būdą;
  • Pinigai už grąžintas prekes yra grąžinami per 14 dienas nuo tos dienos, kai prekės pristatomos į KRISTI ANDRESS mados namus;
  • Mus rasite adresu: Kurpių 25-2, Kaunas (žiūrėti žemėlapyje).
  • Darbo laikas: I - V 11:00 - 19:00; VI  11:00 - 16:00;

Siuntimo atveju, grąžinimo išlaidos turi būti padengtos kliento:

  • Užpildykite prekių grąžinimo formą, grąžinamas prekes supakuokite ir paruoškite siuntimui;
  • Kristi Andress neprisiima atsakomybės už prekes, pamestas grąžinant, todėl rekomenduojame siųsti siuntą su sekimo numeriu.
  • Grąžinimo adresas: UAB Asterna, Kristi Andress mados namai, Kurpių 25-2, LT - 44287, Kaunas; tel. +37068448311;
  • Paštomatai : Omniva - RIVER MALL (Jonavos g., Kaunas) or Lpexpress - LIDL (Jonavos g., Kaunas) - UAB Asterna, Kristi Andress mados namai, mob. +37068448311;

  • Pinigai už grąžintas prekes yra grąžinami per 14 dienas nuo tos dienos, kai prekės pristatomos į KRISTI ANDRESS sandėlį.


Pažymėtina, jog galite grąžinti visas KRISTI ANDRESS parduodamas prekes, išskyrus LR Civilinio kodekso 6.22810 straipsnio 2 dalyje numatytas išimtis (pvz., negalėsite grąžinti prekių, kurios yra netinkamos grąžinti dėl sveikatos apsaugos ar higienos priežasčių; ar yra pažeistomis etiketėmis).

Remiantis Civilinio kodekso 6.363 straipsnio 8 dalimi, pažymime, kad pirkėjas neturi teisės nutraukti sutarties, jeigu daikto trūkumas yra mažareikšmis.

Pirkėjui atsisakant prekės pirkimo-pardavimo sutarties, Pirkėjui grąžinamos visos jo sumokėtos sumos, įskaitant Pirkėjo sumokėtas prekės pristatymo išlaidas. Tačiau, kaip numatyta Lietuvos Respublikos civilinio kodekso CK 6.22811 str. 3 d., Pardavėjas neprivalo grąžinti vartotojui papildomų išlaidų, kurios susidarė dėl to, kad vartotojas aiškiai pasirinko kitą negu verslininko pasiūlytas pigiausias įprastinis pristatymo būdas.


Iškilus klausimams prašome kreiptis el. paštu sales@kristiandress.eu