Menu
Your Cart
Naršydami „KristiAndress.eu” el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos

Made to measure


Made To Measure – tai drabužis, siūtas pagal individualius išmatavimus. Kostiumas specialiai progai ar tiesiog kelnės kasdienai. Unikalus ir elegantiškas stilius Jūsų asmenybei išreikšti. Individualiai Jums sukursime klasikinį drabužio modelį, kurį pagal poreikius ir įgeidžius papildysime moderniomis detalėmis.Parinksime labiausiai tinkantį audinį iš geriausių Didžiosios Britanijos, Italijos gamintojų. Visi reikalingi Jūsų kūno matmenys bus užfiksuoti ir speciali kostiumo iškarpa pritaikoma taip, kad atitiktų Jūsų kūno formas.Tuomet per aštuonias savaites Jūsų kostiumas bus pasiūtas ir paruoštas galutiniam matavimui. Made To Measure tai aukštos kvalifikacijos ir pažangiausių siuvimo metodų sintezė. Kostiumas, specialiai pasiūtas Jums, – pusiausvyra tarp proporcijų ir subtilumo.

Made To Measure – tai individualiai jums pasiūtas dviejų dalių kostiumas. Dviejų dalių kostiumą sudaro švarkas ir derančios kelnės. Mūsų kostiumai pasižymi tobula konstrukcija ir užbaigimo detalumu. Švarkui labai svarbios tinkamos peties, rankovių įstatymo ir rankovių ilgio proporcijos. Pagal jūsų ..
1 200.00€
Be PVM:991.74€
Made To Measure – tai individualiai jums pasiūtas švarkas. Mūsų švarkai pasižymi tobula konstrukcija ir užbaigimo detalumu. Švarkui labai svarbios tinkamos peties, rankovių įstatymo ir rankovių ilgio proporcijos. Pagal jūsų kūno tipą parinksime tinkamiausią švarko ilgį. Nesijaudinkite – iš nugaros ..
850.00€
Be PVM:702.48€
Made To Measure – tai individualiai jums pasiūtos kelnės. Siuvame ne tik kostiumines, bet ir chino kelnes bei penkių kišenių džinsus. Visos jos sukirptos taip, kad tobulai gultų ant jūsų kūno, o rinktis galite nuo siaurų iki plačių modelių. Ypač tiksliai išmatuojame matmenis, kad kelnės jums tiktų..
450.00€
Be PVM:371.90€
Made To Measure – tai individualiai jums pasiūti marškiniai.Mūsų aukštos kokybės marškiniai siuvami su tokia pačia aistra ir filosofija kaip ir kostiumai. Jų išskirtinumas: idealus prigludimas liemens linijoje ir patogus pečių aukštis, garantuojantis komfortą. Visa tai papildoma specialiai parinkta ..
200.00€
Be PVM:165.29€
Made To Measure – tai individualiai jums pasiūta liemenė. Mūsų liemenės siuvamos prigludusios, kad suteiktų sportiškumo ir lieknumo įspūdį. Dizainerė Kristina Kalinauskaitė parinks tinkamiausią liemenės ilgį, kuris geriausiai derės su jūsų kelnėmis. Nugarinę liemenės dalį galime siūti iš to paties..
300.00€
Be PVM:247.93€
Made To Measure – tai individualiai jums pasiūti batai. Galite rinktis nuo prabangių batų prie kostiumo iki kasdienių ar sportiškų avalynės stilių. Visi batai siuvami Ispanijoje, naudojant tik rinktinę odą bei audinius. Patyrę šio amato meistrai visus darbus – sukirpimo, dažymo, susiuvimo – atlieka..
400.00€
Be PVM:330.58€
Made To Measure – tai individualiai jums pasiūtas paltas. „Kristi Andress“ paltai – tai kur kas daugiau nei vien stilinga estetika. Juolab kad investuojant į tokį ilgalaikį drabužį kaip paltas, būtina rinktis aukščiausią kokybę. Galite rinktis pilnai arba pusiau prigludusią konstrukciją. Kad palt..
1 000.00€
Be PVM:826.45€
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)