Menu
Your Cart
Naršydami „KristiAndress.eu” el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos

Palaidinės

Iš meilės mus supančiai gamtai gimė paslaptingos pievos raštas. Jame Kristi Andress namų dizainerė supina mums artimų gėlių motyvus, tarp kurių yra nutupę ypatingas reikšmes turintys vabzdžiai. Šis raštas jau tapo Kristi Andress "vizitine kortele". Šį kartą jis nugulė ant visiškai naujo produkto - m..
249.00€
Be PVM:205.79€
Iš meilės mus supančiai gamtai gimė paslaptingos pievos palaidinė. Jame Kristi Andress namų dizainerė supina mums artimų gėlių motyvus, tarp kurių yra nutupę ypatingas reikšmes turintys vabzdžiai. Pagaminta iš itin malonios ruoželinio pynimo viskozės medžiagos su lengvai žvilgiu satininiu pavir..
189.00€
Be PVM:156.20€
Iš susižavėjimo laukinių gyvūnų raštais gimė šios palaidinės leopardo rašto printas. Jame Kristi Andress namų dizainerė supina mums jau puikiausiai pažįstamą gynūno raštą su stilizuotais leopardų atvaizdais. Palaidinė pagaminta iš itin malonios ruoželinio pynimo viskozės medžiagos su lengvai žv..
189.00€
Be PVM:156.20€
 Pagaminta iš itin malonios ruoželinio pynimo viskozės medžiagos su lengvai žvilgiu satininiu paviršiumi. Surišamos kaspinų detalės ties kaklu ir rankogaliais įkvėptos 70-ųjų. Reglano rankovės suteikia visišką laisvę judesiams. Lengvai derinama su įvairiais sijonais, tiek kelnėmis. Puikus ..
189.00€
Be PVM:156.20€
Iš meilės mus supančiai gamtai gimė paslaptingos pievos palaidinė. Joje Kristi Andress namų dizainerė supina mums artimų gėlių motyvus, tarp kurių yra nutupę ypatingas reikšmes turintys vabzdžiai. Pagaminta iš itin malonios ruoželinio pynimo viskozės medžiagos su lengvai žvilgiu satininiu pavir..
189.00€
Be PVM:156.20€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)