Menu
Your Cart
Naršydami „KristiAndress.eu” el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos

AKSESUARAI

Vilnos beretė dekoruota sidabrinių perlų kniedėmis pagal žvaigždžių žemėlapį.Sudėtis ir priežiūra:100% vilna.Patariame šį gaminį valyti specializuotoje drabužių ir aksesuarų valykloje.Dydžių lentelė:Universalus dydis...
99.00€
Vilnos beretė dekoruota sidabrinių perlų kniedėmis pagal žvaigždžių žemėlapį.Sudėtis ir priežiūra:100% vilna.Patariame šį gaminį valyti specializuotoje drabužių ir aksesuarų valykloje.Dydžių lentelė:Universalus dydis...
99.00€
Itin minkštos ir švelnios odos piršinės atviru riešu. Klasika ir modernumas viename!Sudėtis ir priežiūra:100% natūrali oda (ėriuko), pamušalas: 100% nailonas.Patariame šį gaminį valyti specializuotoje drabužių ir aksesuarų valykloje.Dydžių lentelė:Gaminio ilgis -      S-18.5cm,  ..
89.00€
Itin minkštos ir švelnios odos riešinės. Klasika ir modernumas viename!Sudėtis ir priežiūra:100% natūrali oda (ėriuko), pamušalas: 100% nailonas.Patariame šį gaminį valyti specializuotoje drabužių ir aksesuarų valykloje.Dydžių lentelė:Gaminio ilgis -      S-40cm,  M-40.5cm, L-41c..
109.00€
Itin minkštos ir švelnios odos ilgos pirštinės. Sudėtis ir priežiūra:100% natūrali oda (ėriuko), pamušalas: 100% nailonas.Patariame šį gaminį valyti specializuotoje drabužių ir aksesuarų valykloje.Dydžių lentelė:Gaminio ilgis -      S-49.5cm,  M-50cm, L-50.5cmPrakarpos ploti..
139.00€
Itin minkštos ir švelnios odos ilgos pirštinės. Dekoruotos sidabrinių perlų kniedėmis pagal žvaigždžių žemėlapį.Sudėtis ir priežiūra:100% natūrali oda (ėriuko), pamušalas: 100% nailonas.Patariame šį gaminį valyti specializuotoje drabužių ir aksesuarų valykloje.Dydžių lentelė:Gaminio ilgis -&nbs..
199.00€
Itin minkštos ir švelnios odos riešinės. Dekoruotos sidabrinių perlų kniedėmis pagal žvaigždžių žemėlapį.Sudėtis ir priežiūra:100% natūrali oda (ėriuko), pamušalas: 100% nailonas.Patariame šį gaminį valyti specializuotoje drabužių ir aksesuarų valykloje.Dydžių lentelė:Gaminio ilgis -  &nbs..
159.00€
Itin minkštos ir švelnios odos piršinės atviru riešu. Dekoruotos sidabrinių perlų kniedėmis pagal žvaigžių žemėlapį. Sudėtis ir priežiūra:100% natūrali oda (ėriuko), pamušalas: 100% nailonas.Patariame šį gaminį valyti specializuotoje drabužių ir aksesuarų valykloje.Dydžių lentelė:Gaminio ilgis ..
129.00€
Šį itin praktišką natūralios odos diržą sudaro 2 dalys: platus diržas ir siauras dirželis. Platus diržas yra sukurtas nešioti ant liemens, na o siaurasis puikiai tinkamas nešioti tiek ant liemens, tiek ant klubų.  Klasikinis ilgaamažis dizainas ir aukščiausios kokybės pasiuvimas- puiki ilgalaik..
119.00€
Išskirtinės, unikalaus dizaino petnešos su sparnais. Sukurtos segėti su KRISTI ANDRESS juosmens dirželiu, tačiau galite segti tiesiai į aukšto liemens kelnes ar sijonus. Padovanokite sau sparnus!Sudėtis ir priežiūra:Guma su 100% natūralios odos užbaigimais, plunksnos: 100% poliesteris.Patariame šį g..
139.00€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 45 (4 puslapių)