Menu
Your Cart
Naršydami „KristiAndress.eu” el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos

FIZINIS DOVANŲ ČEKIS

FIZINIS DOVANŲ ČEKIS
FIZINIS DOVANŲ ČEKIS
FIZINIS DOVANŲ ČEKIS
FIZINIS DOVANŲ ČEKIS
FIZINIS DOVANŲ ČEKIS
100.00€
Be PVM: 82.64€
  • Sandėlys: Yra pardavime
  • Modelis: KA00GV01

Galimi pasirinkimai

Aprašymas

Šiais laikais vis sunkiau surasti unikalių dovanų idėjų, kurios galėtų nustebinti savo artimuosius ir pasijusti ypatingais. Padovanokite savo artimiesiems begalinį pasirinkimą su asmeniniu dovanų kuponu iš Kristi Andress. Personalizuotos dovanos visada suteikia daugiau džiaugsmo, todėl nepamirškite parašyti palinkėjimą ir mes jį mielai užrašysime ant atvirutės. Puikus būdas pasveikinti ir pradžiuginti savo mylimuosius, net jei negalite susitikti gyvai, dovanų čekį nusiųsime tiesiai gavėjui!

  • Fizinis dovanų čekis
  • Atvirutė
  • Prabangi gaminio pakuotė, kurią sudaro: firminis šilko popierius ir stilingas KRISTI ANDRESS popierinis pirkinių maišelis.

Taisyklės ir sąlygos:

Fizinio dovanų čekio nominalo vertė negali būti išskaidyta į mažesnės vertės dovanų čekius.


E-parduotuvėje įsigytas fizinis dovanų čekis galioja tris mėnesius nuo pirkimo datos. Pirkimo data yra nurodyta gautame fiziniame dovanų čekyje.

Galioja apsiperkant Kristi Andress mados namuose (Kaune), arba internetinėje parduotuvėje - kristiandress.eu. Fizinis dovanų čekis yra vienkartinis. Atsiskaičius jis tampa negaliojančiu.

SVARBU: Dovanų čekis nėra keičiamas į grynus pinigus ar grąžinamas.


Žymės: dovana , čekis