Menu
Your Cart
Naršydami „KristiAndress.eu” el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos

Kristi Andress Legenda

Ši istorija gimė iš aistros ir mokslo. Ši istorija gimė, kai susitiko protas ir jausmai ir liko kartu tam, kad kurtų grožį ir harmoniją.

Ji – stengėsi suprasti gamtą. Ji žinojo, kad formos, nugludintos milijonų metų evoliucijos, yra tobulos. Ji manė, kad spalvos, kurios jungia drugelį ir gėlę, dieną ir naktį, paukštį ir dangų yra tai, ko reikia jos kūrybai. Jis tikėjo, kad suskaičiuoti galima viską, o grožis yra formulė, kurią radus ateis aukso amžius. Jis norėjo sukurti tai, ko pasaulis dar nematė ir naudojo tam įrankius ir žmonių patirtį.

Jie susitiko žydinčiam sode. Ji – grožėjosi rasa žieduose. Jis - išmatavo žiedo proporcijas. Ji - įsiminė tą spalvą, kai žiedas tik tik pasisuka į ryto saulę. Jis - bandė suskaičiuoti, kiek reikia atspalvių, kad žiedas atrodytų kaip tikras. Ji - lietė gėles ir žolę stebėdamasi jų švelnumu. Jis – analizavo galimas medžiagas, siekdamas atkartoti natūralumą ir malonumą liesti.

Ji paklausė „Ar galima sukurti ką nors tokio gražaus kaip šis sodas?“.

Jis paklausė „Ar galiu tau padėti?“.

Taip Karališkuose Londono soduose gimė Kristi Andress mados namai. Namai, kuriuose drabužis gimsta iš Kristi polėkio ir Andress formulių. Iš jos kūrybos ir jo skaičiavimo. Iš jos rankų darbo ir jo šeimos šimtamečių siuvimo tradicijų. Iš jų abiejų noro sukurti gamtą dar kartą. Sukurti drabužius, kurie būtų gražūs ir ilgaamžiai. Spalvingi, bet tuo pačiu praktiški. Netikėtų formų, bet patogūs.

Kartais įkvėpimas, tai tvarkingi ir prižiūrėti Versalio sodai. Kiekvienas lapelis savo vietoje. Visi medeliai vieno aukščio, vienos formos. Viskas preciziška ir tobula. O kartais Kristi Andress įkvėpia pamišęs „Topiary“ (nėra lietuviško atitikmens) sodas. Formų ir spalvų sprogimas, iš pirmo žvilgsnio chaosas ir betvarkė, bet jauku ir natūralu. Tvarkingos burgundijos vynuogynų eilės. Škotijos kalvos. Laukinės Lietuvos girios ar susivėlusios Kipro kiparsų giraitės. Sicilijos citrinmedžių sodai ar rūstus Skandinavijos fiordų peizažas.

Kiekviena nauja „Kristi Andress“ kolekcija kaip atskira istorija. Kiekvienas rūbas – tos istorijos dalis. Grožis ir technologija. Skonis ir kruopštūs apskaičiavimai. Sukūrėme gamtą iš naujo. „Kristi Andress“ – Celebrate Life!