Menu
Your Cart
Naršydami „KristiAndress.eu” el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos

MTM KELNĖS

MTM KELNĖS
MTM KELNĖS
MTM KELNĖS
MTM KELNĖS
MTM KELNĖS
MTM KELNĖS
MTM KELNĖS
MTM KELNĖS
MTM KELNĖS
450.00€
Be PVM: 371.90€
  • Sandėlys: Yra pardavime
  • Modelis: KA00MTM

Aprašymas

Made To Measure – tai individualiai jums pasiūtos kelnės.

Siuvame ne tik kostiumines, bet ir chino kelnes bei penkių kišenių džinsus. Visos jos sukirptos taip, kad tobulai gultų ant jūsų kūno, o rinktis galite nuo siaurų iki plačių modelių. Ypač tiksliai išmatuojame matmenis, kad kelnės jums tiktų nuo juosmens iki apatinių kraštelių. Kelnių ilgis priklausys nuo pasirinkto kelnių tipo. Papildomai galite užsisakyti ant kelnių išsiuvinėtus savo inicialus ar vardą.

Made-to-Measure paslauga leidžia jums rinktis iš įvairių audinių kolekcijos, kurią profesionaliai atrinko dizainerė Kristina Kalinauskaitė. Plati audinių sudėties įvairovė (nuo Super 130s iki Super 180s natūralios vilnos, moheros vilnos, šilko, kašmyro ir t. t.) ir raštų asortimentas (vienspalviai, tekstūruoti, dryžuoti, languoti, žąsies kojelės ir kt.). Siūlome ir gausų pamušalinių audinių pasirinkimą. 


Užsakymo procesas

1. Sutariamas susitikimo laikas

Atlikus užsakymą, susisieksime su jumis ir suderinsime susitikimo laiką.

2. Stilistinė konsultacija

Susitikimo metu skirsime laiko įsigilinti į jūsų stilių ir padėti nuspręsti, kokios kelnės geriausiai atitiks jūsų poreikius. Tuomet aptarsime galimus dizainus ir tinkamiausias medžiagas.

3. Pirminis išmatavimas

Siūdami kelnes pagal užsakymą, atliekame keletą matavimų: išmatuojame jūsų kūno matmenis ir naudojame artimiausio dydžio Try-on kelnes, kad kuo geriau nustatytume jūsų individualaus sudėjimo ypatumus.

4. Primatavimas

Maždaug po 8 savaičių jūsų kelnės bus paruoštos pasimatuoti. Šiame etape įvertiname kostiumą visais aspektais ir atliekame reikiamus pataisymus.

5. Korekcijos

Po primatavimo rankomis atliekame galutines jūsų kelnių korekcijas.

6. Atsiėmimas

Atlikus galutines korekcijas, galite atsiimti jums pagal užsakymą pasiūtas kelnes.

DĖMESIO:

Made-to-Measure kelnių kaina nurodyta renkantis iš bazinės kolekcijos audinių. Pasirinkus kitų kolekcijų audinį, galutinė kaina apskaičiuojama konsultacijos metu.