Menu
Your Cart
Naršydami „KristiAndress.eu” el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos

MTM LIEMENĖ

MTM LIEMENĖ
MTM LIEMENĖ
MTM LIEMENĖ
MTM LIEMENĖ
MTM LIEMENĖ
300.00€
Be PVM: 247.93€
  • Sandėlys: Yra pardavime
  • Modelis: KA00MTM

Aprašymas

Made To Measure – tai individualiai jums pasiūta liemenė.

Mūsų liemenės siuvamos prigludusios, kad suteiktų sportiškumo ir lieknumo įspūdį. Dizainerė Kristina Kalinauskaitė parinks tinkamiausią liemenės ilgį, kuris geriausiai derės su jūsų kelnėmis. Nugarinę liemenės dalį galime siūti iš to paties audinio, kaip ir visą liemenę, arba iš pamušalo. Šis sprendimas priklausys nuo to, kaip ketinate liemenę dėvėti.

Made-to-Measue paslauga leidžia jums rinktis iš įvairių audinių kolekcijos, kurią profesionaliai atrinko dizainerė Kristina Kalinauskaitė. Plati audinių sudėties įvairovė (nuo Super 130s iki Super 180s natūralios vilnos, moheros vilnos, šilko, kašmyro ir t. t.) ir raštų asortimentas (vienspalviai, tekstūruoti, dryžuoti, languoti, žąsies kojelės ir kt.). Siūlome ir gausų pamušalinių audinių pasirinkimą. Išskirtinumo savo liemenei galėsite suteikti pasirinkdami tokias detales kaip sagos. O suasmeninti liemenę padės išsiuvinėti jūsų inicialai ar vardas.


Užsakymo procesas

1. Sutariamas susitikimo laikas

Atlikus užsakymą, susisieksime su jumis ir suderinsime susitikimo laiką.

2. Stilistinė konsultacija

Susitikimo metu skirsime laiko įsigilinti į jūsų stilių ir padėti nuspręsti, kokia liemenė jums bus tinkamiausia. Tuomet aptarsime galimus dizainus ir tinkamiausias medžiagas.

3. Pirminis išmatavimas

Siūdami liemenę pagal užsakymą, atliekame keletą matavimų: išmatuojame jūsų kūno matmenis ir naudojame Try-on liemenę, kad kuo geriau nustatytume jūsų individualaus sudėjimo ypatumus.

4. Primatavimas

Maždaug po 8 savaičių jūsų liemenė bus paruošti pasimatuoti. Šiame etape įvertiname liemenę visais aspektais ir atliekame reikiamus pataisymus.

5. Korekcijos

Po primatavimo rankomis atliekame galutines jūsų liemenės korekcijas.

6. Atsiėmimas

Atlikus galutines korekcijas, galite atsiimti jums pagal užsakymą pasiūtą liemenę.


DĖMESIO:

Made-to-Measure liemenės kaina nurodyta renkantis iš bazinės kolekcijos audinių. Pasirinkus kitų kolekcijų audinį, galutinė kaina apskaičiuojama konsultacijos metu.