Menu
Your Cart
Naršydami „KristiAndress.eu” el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos

MTM ŠVARKAS

MTM ŠVARKAS
MTM ŠVARKAS
MTM ŠVARKAS
MTM ŠVARKAS
MTM ŠVARKAS
MTM ŠVARKAS
MTM ŠVARKAS
MTM ŠVARKAS
MTM ŠVARKAS
MTM ŠVARKAS
MTM ŠVARKAS
MTM ŠVARKAS
MTM ŠVARKAS
750.00€
Be PVM: 619.83€
  • Sandėlys: Yra pardavime
  • Modelis: KA00MTM

Aprašymas

Made To Measure – tai individualiai jums pasiūtas švarkas.

Mūsų švarkai pasižymi tobula konstrukcija ir užbaigimo detalumu. Švarkui labai svarbios tinkamos peties, rankovių įstatymo ir rankovių ilgio proporcijos. Pagal jūsų kūno tipą parinksime tinkamiausią švarko ilgį. Nesijaudinkite – iš nugaros švarkas taip pat tiks kaip nulietas: nugarą sukerpame maksimaliai prigludusią, bet taip, kad ji nevaržytų judesių. Tai viena sudėtingiausių gero kostiumų siuvėjo užduočių. Priekinė dalis ir atvartai yra jūsų valioje: galite rinktis iš daugybės dizainų. 

Made-to-Measue paslauga leidžia jums rinktis iš įvairių audinių kolekcijos, kurią profesionaliai atrinko dizainerė Kristina Kalinauskaitė. Plati audinių sudėties įvairovė (nuo Super 130s iki Super 180s natūralios vilnos, moheros vilnos, šilko, kašmyro ir t. t.) ir raštų asortimentas (vienspalviai, tekstūruoti, dryžuoti, languoti, žąsies kojelės ir kt.). Siūlome ir gausų pamušalinių audinių pasirinkimą. Išskirtinumo savo švarkui galėsite suteikti pasirinkdami tokias detales kaip sagos ar vidinės atvartų pusės spalva. O suasmeninti švarką padės išsiuvinėti jūsų inicialai ar vardas.

Užsakymo procesas

1. Sutariamas susitikimo laikas

Atlikus užsakymą, susisieksime su jumis ir suderinsime susitikimo laiką.

2. Stilistinė konsultacija

Susitikimo metu skirsime laiko įsigilinti į jūsų stilių ir padėti nuspręsti, kokio švarko jums reikėtų. Tuomet aptarsime švarko stilių ir tinkamiausias medžiagas.

3. Pirminis išmatavimas

Siūdami švarką pagal užsakymą, atliekame keletą matavimų: išmatuojame jūsų kūno matmenis ir naudojame Try-on švarką, kad kuo geriau nustatytume jūsų individualaus sudėjimo ypatumus.

4. Primatavimas

Maždaug po 8 savaičių jūsų kostiumas bus paruošta pasimatuoti. Šiame etape įvertiname švarką visais aspektais ir atliekame reikiamus pataisymus.

5. Korekcijos

Po primatavimo rankomis atliekame galutines jūsų kostiumo korekcijas.

6. Atsiėmimas

Atlikus galutines korekcijas, galite atsiimti jums pagal užsakymą pasiūtą švarką.

DĖMESIO:

Made-to-Measure švarko kaina nurodyta renkantis iš bazinės kolekcijos audinių. Pasirinkus kitų kolekcijų audinį, galutinė kaina apskaičiuojama konsultacijos metu.