Menu
Your Cart
Naršydami „KristiAndress.eu” el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos

MTM MARŠKINIAI

MTM MARŠKINIAI
MTM MARŠKINIAI
MTM MARŠKINIAI
MTM MARŠKINIAI
MTM MARŠKINIAI
MTM MARŠKINIAI
MTM MARŠKINIAI
MTM MARŠKINIAI
MTM MARŠKINIAI
MTM MARŠKINIAI
MTM MARŠKINIAI
200.00€
Be PVM: 165.29€
  • Sandėlys: Yra pardavime
  • Modelis: KA00MTM

Aprašymas

Made To Measure – tai individualiai jums pasiūti marškiniai.

Mūsų aukštos kokybės marškiniai siuvami su tokia pačia aistra ir filosofija kaip ir kostiumai. Jų išskirtinumas: idealus prigludimas liemens linijoje ir patogus pečių aukštis, garantuojantis komfortą. Visa tai papildoma specialiai parinkta apykakle, atsižvelgiant į kliento proporcijas, kaklo ir veido formą. Mes Jums galime pasiūlyti platų pasirinkimą audinių, bei daugiau nei 60 variacijų rankogalių ir apykaklių formų.

Made-to-Measue paslauga leidžia jums rinktis iš įvairių audinių kolekcijos, kurią profesionaliai atrinko dizainerė Kristina Kalinauskaitė. O suasmeninti marškinius padės išsiuvinėti jūsų inicialai ar vardas.

Užsakymo procesas

1. Sutariamas susitikimo laikas

Atlikus užsakymą, susisieksime su jumis ir suderinsime susitikimo laiką.

2. Stilistinė konsultacija

Susitikimo metu skirsime laiko įsigilinti į jūsų stilių ir padėti nuspręsti, kokių marškinių jums reikėtų. Tuomet aptarsime tinkamiausias medžiagas pasirinktiems marškiniams.

3. Pirminis išmatavimas

Siūdami marškinius pagal užsakymą, atliekame keletą matavimų: išmatuojame jūsų kūno matmenis ir naudojame Try-on marškinius, kad kuo geriau nustatytume jūsų individualaus sudėjimo ypatumus.

4. Primatavimas

Maždaug po 8 savaičių jūsų marškiniai bus paruošti pasimatuoti. Šiame etape įvertiname marškinius visais aspektais ir atliekame reikiamus pataisymus.

5. Korekcijos

Po primatavimo rankomis atliekame galutines jūsų marškinių korekcijas.

6. Atsiėmimas

Atlikus galutines korekcijas, galite atsiimti jums pagal užsakymą pasiūtus marškinius.


DĖMESIO:

Made-to-Measure marškinių kaina nurodyta renkantis iš bazinės kolekcijos audinių. Pasirinkus kitų kolekcijų audinį, galutinė kaina apskaičiuojama konsultacijos metu.