Menu
Your Cart
Naršydami „KristiAndress.eu” el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos

MTM PALTAS

MTM PALTAS
MTM PALTAS
MTM PALTAS
MTM PALTAS
MTM PALTAS
MTM PALTAS
MTM PALTAS
MTM PALTAS
MTM PALTAS
1 000.00€
Be PVM: 826.45€
  • Sandėlys: Yra pardavime
  • Modelis: KA00MTM

Aprašymas

Made To Measure – tai individualiai jums pasiūtas paltas.

„Kristi Andress“ paltai – tai kur kas daugiau nei vien stilinga estetika. Juolab kad investuojant į tokį ilgalaikį drabužį kaip paltas, būtina rinktis aukščiausią kokybę. Galite rinktis pilnai arba pusiau prigludusią konstrukciją. Kad paltas būtų neprilygstamas ir patogus, vienu didžiausių iššūkių tampa teisinga pečių linija: mūsų dizainerė atliks tikslius jūsų pečių matavimus ir paliks erdvės, kad su paltu jaustumėtės patogiai net ir vilkėdami jį ant švarko. Maksimalų komfortą ir judėjimo laisvę suteikia tiksliai įstatytos rankovės, todėl šias detales taip pat apsprendžiame pagal individualų jūsų sudėjimą. Ilgis, sagos ir atvartai – viską galite rinktis iš plačios dizainų įvairovės, o padėti apsispręsti padės profesionalūs dizainerės Kristinos Kalinauskaitės patarimai. 

Made-to-Measure paslauga leidžia jums rinktis iš įvairių audinių kolekcijos, kurią profesionaliai atrinko dizainerė Kristina Kalinauskaitė. Plati audinių sudėties įvairovė (nuo Super 130s iki Super 180s natūralios vilnos, moheros vilnos, šilko, kašmyro ir t. t.) ir raštų asortimentas (vienspalviai, tekstūruoti, dryžuoti, languoti, žąsies kojelės ir kt.). Siūlome ir gausų pamušalinių audinių pasirinkimą. Išskirtinumo savo paltui galėsite suteikti pasirinkdami tokias detales kaip sagos ar vidinės atvartų pusės spalva. O suasmeninti paltą padės išsiuvinėti jūsų inicialai ar vardas.


Užsakymo procesas

1. Sutariamas susitikimo laikas

Atlikus užsakymą, susisieksime su jumis ir suderinsime susitikimo laiką.

2. Stilistinė konsultacija

Susitikimo metu skirsime laiko įsigilinti į jūsų stilių ir padėti nuspręsti, kokio palto jums reikėtų. Tuomet aptarsime palto stilių ir tinkamiausias medžiagas.

3. Pirminis išmatavimas

Siūdami paltą pagal užsakymą, atliekame keletą matavimų: išmatuojame jūsų kūno matmenis ir naudojame Try-on paltą, kad kuo geriau nustatytume jūsų individualaus sudėjimo ypatumus.

4. Primatavimas

Maždaug po 8 savaičių jūsų paltas bus paruošta pasimatuoti. Šiame etape įvertiname paltą visais aspektais ir atliekame reikiamus pataisymus.

5. Korekcijos

Po primatavimo rankomis atliekame galutines jūsų palto korekcijas.

6. Atsiėmimas

Atlikus galutines korekcijas, galite atsiimti jums pagal užsakymą pasiūtą paltą.

DĖMESIO:

Made-to-Measure palto kaina nurodyta renkantis iš bazinės kolekcijos audinių. Pasirinkus kitų kolekcijų audinį, galutinė kaina apskaičiuojama konsultacijos metu.

Žymės: made to measure , paltas